אודותינו

חברת עולם החימום הינה מהחברות המובילות והוותיקות בישראל בתחום מערכות החימום התת רצפתי מבוססות מים בטכנולוגיית משאבות חום.

חברת עולם החימום משווקת את משאבות החום המתקדמות בעולם של מותגי היוקרה ו- בטכנלוגיה החדישה בעולם עם מערכות FULL INVERTER.

פרוייקטים נבחרים:

הקבוצה מבצעת עבודות של מערכות חימום הן בשוק הפרטי והן בשוק התעשייתי החל בתשתיות, בליווי קבלת היתרים ועד גמר הפרוייקט. בין הפרוייקטים נמנים: ספארי ר”ג, אק”ה נדל”ן, רמי לוי, אפריקה ישראל, דניה סיבוס, דירות ובתי יוקרה בכל חלקי הארץ. עולם החימום מבצעת פרוייקטים מהמסובכים בשוק הכוללים פתרונות חימום לבתי חולים, מוסדות, מערכת הבטחון ובתים פרטיים.

מערכות החימום:

קבוצת עולם החימום הינה נציגה ומפיצה של משאבות חימום מבית מותגי העל ו- .
עולם החימום משתמשת בטכנולוגיה העדכנית ביותר בשוק החימום הרצפתי, חומרי גלם בעלי תו תקן גרמני skz (תו התקן המחמיר והאיכותי בעולם).
אדריכלים ובעלי בניינים מעריכים פתרונות “בלתי נראים”. הם מאפשרים חופש לעיצוב פנים יצירתי ומרווח, המערכות חסכוניות באנרגיה ומתאימות לבנייה חדשה כמו גם לפרויקטים של שיפוץ.

חזון:

בתחילת שנת 2020 הקבוצה קיבלה לידיה את הזכיון של חברת RDZ העולמית הפרוסה בעשרות מדינות והינה החברה הגדולה בעולם למערכות חימום וקירור על תקרתי – טכנולוגיית העתיד בעולם החימום והקירור הביתי והתעשייתי.
קבוצת עולם החימום מחויבת לספק לבתים, לעסקים ולתעשיה את הפתרונות היעילים והבטוחים ביותר העונים על כל צרכי הקירור והחימום של הלקוח היום ובעתיד תוך שמירה על הסביבה.

שירות ומקצוענות ללא פשרות!

בשל מזג האוויר הקשה של החורף הירושלמי הידוע, פותחו פתרונות הסקה וחימום ביתי ע”י בעלי מקצוע מקומיים. עולם החימום עובדת עם שישה צוותים – “הצוותים הירושלמים”, דור שלישי במערכות חימום כאשר הסבא התחיל במערכות חימום על בסיס סולר ונפט לפני 80 שנה, האבות עם מערכות חימום תת רצפתי על בסיס סולר והדור השלישי משתמש בטכנולוגיות הכי חדישות והכי מתקדמות של משאבות חום. קבוצת עולם החימום מעניקה את השילוב המושלם של מערכות חדישות העומדות בחזית הטכנולוגיה ושירות חם ומשפחתי. הצוותים ילוו אתכם לאורך כל הדרך החל משלב הייעוץ, התכנון ועד ההתקנה. כל זאת בתיאום עם העובדים באתר ולאחר מכן במתן שירותי הדרכה ותחזוקה.

לקבוצת עולם החימום סניפים בכל הארץ, מהצפון ועד הדרום:
סניף ירושלים:
 התעשייה 8 סניף דרום: פארק ההייטק עומרים 9 עומר 
סניף מרכז: קיבוץ גליל ים סניף צפון: הדס 6 כפר ורדים סניף רמת הגולן: אייסרום בוקעתא

מערכת חימום תת רצפתי על בסיס מים עושים רק אצל המקצוענים! יתרונות החימום התת רצפתי:

נעים יותר

לקוחות מדווחים על תחושת נעימות ונוחות, הילדים יחפים עם גופיה כשבחוץ מתחת ל-0 מעלות

יעיל יותר

אין תלות במקור אנרגיה מתכלה ויקר, כמו גז או סולר.

בריא יותר

איכות גבוהה של אוויר לנשימה – החימום אינו מייבש את האוויר ואינו מייצר ענני אבק.

חכם יותר

שליטה מושלמת בטמפרטורות בכל אזור ואזור בבית על פי הצורך בטרמוסטט חכם.

אסתטי יותר​

שמירה על עיצוב – לא תופס מקום ושטח בשונה מקמין, מזגן או מחממים ניידים.

בטוח יותר

מערכת בטוחה ובריאותית לילדים, חימום מהרגליים ומעלה, ולא ישירות לראש. ללא סכנת התלקחות כמו תנור או מפזרי חום.

אתר האינטרנט והעיתון דה מרקר בשיתוף אתר מדרג, לדירוג אובייקטיבי של בעלי מקצוע בכל התחומים, דירג את חברת עולם החימום החל משנת 2012 במקום השני באיכות השירות וההתקנות לחימום תת רצפתי.