הסקה סולר

הסקה בסולר

מערכת הסקה סולר מבוססת על שריפה של חומר הגלם, במקרה זה הסולר, אשר מאפשר חימום של חללי הבית. כאשר מדובר על מערכת הסקה סולר תת רצפתית, שריפת החומר למעשה גורמת לחימום המים, ובכך פולטת חום נעים לרצפה, והרצפה פולטת את החום ובכך מחממת את הבית כולו.

במידה ואכן בחרתם במערכת הסקה סולר חשוב לקחת בחשבון כי יש להחזיק במהלך כל עונת החורף את חומר הגלם הרלוונטי, במקרה זה את הסולר. חברת עולם החימום הינה חברה מקצועית אשר מתמחה באספקה והתקנה של מערכת הסקה סולר, ומעניקה שירות אדיב ומהיר לכל לקוח.

הסקות ירושלים

בתים רבים מעדיפים מערכות הסקות ירושלים, בעקבות העובדה כי מדובר במערכת חימום חסכונית, בטיחותית ובריאה יותר. כיום, ניתן למצוא אנשים רבים אשר מתעניינים במערכות הסקות ירושלים שהפכו לנפוצות במיוחד, זאת בעקבות היכולת שלהן לפזר את החום בחלל הבית באופן הרמוני ושווה. כמו כן, כיום עם הקדמה הטכנולוגית והבנייה החדשה, מערכת הסקה הפכה להיות חסכונית ואפקטיבית במיוחדת, ומשוכללות. ניתן אף להפעיל את מערכת הסקה ביתית עוד בטרם הגעה לבית באמצעות הנייד.

מערכת הסקה

המערכת פועלת באמצעות צינורות ייחודים אשר מעבירים את החום ומפיצים אותו באמצעותם. החימום למעשה מתקיים באמצעות מקור אנרגיה מרכזי כגון גז, חשמל, סולר וכדומה, ובעזרת משאבה מיוחדת אשר מפזרת את החום באופן אחיד בחללים השונים ברחבי הבית, ושומרת על טמפרטורה נוחה ונעימה ומונעת התייבשות של האוויר. עולם החימום הינה חברה מקצועית ובעלת ותק רב בתחום מערכות ופתרונות חימום שונים ומגוונים, ומספקת עבור קהל לקוחותיה ייעוץ והתקנה של מערכות חימום שונות.

הסקה ביתית

הסקה ביתית הפכה להיות לפתרון חימום נפוץ בבתים רבים בישראל, כאשר ההסקה הפופולרית ביותר כיום היא החימום התת רצפתי, כאשר אותה שיטת חימום פועלת באמצעות תשתי חשמל, חומרים מסוימים אשר מחממים את המים ושומרים על טמפרטורה נוחה. חברת עולם החימום הינה חברה מובילה ובעלת ניסיון רב בתחום מערכות חימום אשר מבוססות בטכנולוגיה מתקדמת של משאבות חום ייחודיות. החברה מתקינה מידי יום מערכות חימום מתקדמות בבתים רבים בישראל, ומתגאה בשימוש בחומרים האיכותיים, המקצועיים והאמינים ביותר הקיימים כיום כגון בידוד סופר פולינום, תרמוסטטים חכמים, מערכת אינטרנט אחלוטי נשלטת מהבית, וצנרת רב שכבתית בעלת תקן אירופאי.
הסקה סולר