התקנת מחמם מים

התקנת מחמם מים ביתי

התקנת מחמם מים ביתי למעשה מתחבר אל הדוד השמש הקיים, ופועל באמצעות גז לחימום מהיר של המים. בניגוד לדוד חשמלי, התקנת מחמם מים אינה דורשת המתנה ארוכה עד לקבלת מים חמים, ואף אינה מוגבלת בכמות המים החמים. התקנת מחמם מים מבטיחה מים חמים מידיים כבר בפתיחת הברז, ועד סוף השימוש. התקנת מחמם מים אף מועילה בחיסכון עלויות חימום המים, ומספקת מים חמים ללא הגבלה ובאופן מיידי ומהיר במיוחד. עולם המים הינה חברה מקצועית אשר מתמחה בשירותי התקנת מערכת חימום מים בגז, התקנת יונקרס, התקנת מחמם מים על גז ועוד.

התקנת יונקרס

עם העלייה המתמדת בעלויות החשמל בארץ ובעולם, ניתן לראות כי התקנת יונקרס הפכה לנפוצה במיוחד בקרב בתים רבים בישראל. התקנה מסוג זה מאפשרת למעשה להימנע מהמתנה ארוכה עד לקבלת מים חמים, ואף להימנע ממצב בו יכולים להגמר המים החיים ככה פתאום, באמצע המקלחת. היונקרס למעשה נכנס לפעולה באופן אוטומטי ברגע שהוא מזהה כי המים בדוד מתקררים, ומחמם את המים לטמפרטורה רצויה. המשמעות של כך, היא חיסכון משמעותי בעלויות מהסיבה כי היונקרס לא יפעל כל עוד הוא לא יזהה כי המים החמים יתקררו.

התקנת מחמם מים על גז

כאשר בוחרים באפשרות של התקנת מחמם מים על גז, יכולים ליהנות מיתרונות רבים, ראשית ממים חמים ללא כל המתנה, החל מפתיחת הברז ואת סגירתו. שנית, מים חמים ללא הגבלה, כך שניתן להימנע מהמצב הלא נעים של סיום המים באמצע המקלחת. שלישית, חיסכון ניכר בהוצאות, ולבסוף מדובר בפתרון חימום בטיחותי במיוחד אשר עומד בכל הדרישות הקפדניות ביותר של מכון התקנים.

התקנת מערכת חימום מים בגז

התקנת מערכת חימום מים בגז הינה למעשה שיטה די פשוטה בה חיישן מתקדם מזהה את פעולת ההפעלה ומדליק מצית חשמלי ייחודי, אשר גורם ללהבה אשר מחוברים למערכת הגז. שימוש בגז מבטיחה מיידיות של מים חמים תוך מספר שניות בלבד, בניגוד להמתנה ארוכה של דוד השמש. כמו כן, המים אינם נגמרים באמצע המקלחת. חברת עולם החימום מתמחים באספקה והתקנה של מגוון רחב של מערכות ופתרונות חימום, ועושה שימוש במוצרים האיכותיים, האמינים והמקצועיים ביותר, ושמחה לעמוד מאחורי קהל לקוחות אמין, מרוצה ויציב.
התקנת מחמם מים