חימום מים באמצעות גז

חימום מים באמצעות גז בחורף

אם מצאתם את עצמכם בחורף ממתינים למים חמים בכדי לשטוף כלים או להתקלח, כדאי שתתקדמו לחימום מים באמצעות גז. השימוש בגז לחימום מים קיים במדינות רבות.
מערכת חימום למים הפועלת באמצעות גז עובדת תוך שניות ספורות ומספקת מים חמים לצריכה ביתית. אחד היתרונות במערכות הפועלות באמצעות גז הוא החימום של המים הנועדים לשימוש. דוד חשמל לדוגמא מחמם כמות מים מסויימת שברוב המקרים היא גדולה בהרבה מכמות המים שהצרכן נועד להשתמש בה, וכך נוצר בזבוז קבוע של חשמל לאורך כל תקופת החורף והוצאה כספית מיותרת של בעלי הבית או הדירה.

חימום מים בגז או בחשמל

דירות או בתים ללא דוד שמש מחוייבים להתקין מערכת חימום למים שתפעל גם בקיץ. מה האופציות הקיימות להתקנה? האופציה הישנה יותר היא התקנה של דוד חשמל לחימום המים. בדרך כלל דוד החשמל מותקן בתוך הבוידם או באיזור חיצוני לדירה שאינו בולט.
כאמור, דוד החשמל מחמם את כל המים הנמצאים בדוד ללא יכולת לווסת את כמות המים לחימום ובכך יוצר בזבוז של אנרגיית חשמל כמעט בכל הפעלה. אז מה מומלץ, חימום מים בגז או בחשמל? ההמלצה היא להתקין מערכת חימום מים מתקדמת הפועלת על גז ומאפשרת חיסכון משמעותי ויעיל בחשמל ומספקת מים חמים לכל הבית תוך שניות.

איזו מערכת מתאימה יותר לבית פרטי – חימום מים בגז או דוד חשמל?

בית פרטי בשונה מדירה, מאפשר התקנה של מערכות גדולות ומורכבות. ההחלטה בבחירת מערכת לחימום מים בגז או דוד חשמל נעשית בדרך כלל במהלך שיפוצים או בניית הבית. בכדי לקחת החלטה מושכלת לגבי התקנת מערכת המתאימה לבית, כדאי לפנות לחברה מקצועית העוסקת בתחום המערכות לחימום מים לבית.
כאמור, היתרונות של חימום המים בגז הם רבים יותר מחימום המים באמצעות דוד חשמלי, לכן זו המערכת המומלצת ביותר להתקנה בבתים פרטיים.

חימום מים באמצעות גז על-ידי חברת עולם החימום

אם אתם מעוניינים בחימום מים ביתי, מומלץ להתקין מערכת לחימום מים באמצעות גז של חברת עולם החימום.
חברת עולם החימום מתקינה מערכות לחימום מים ביתי בכל רחבי הארץ ונחשבת לאחת החברות הותיקות בישראל בתחום חימום המים לבתים.
חימום מים באמצעות גז