יונקרס חשמלי

מערכת יונקרס חשמלי

מהי מערכת יונקרס לבית? מערכת יונקרס היא מערכת לחימום מים ולחימום הבית. המערכת עובדת על גז ומאפשרת שימוש במים חמים תוך מספר שניות בלבד ואפשרות לבחור את הטמפרטורה של המים בזמן המקלחת. במערכת יונקרס הצרכן משלם רק על זמן השימוש במערכת ולא על חימום מים בכמות גדולה, כפי שקיים בדוד חשמלי.
יונקרס חשמלי מחמם את המים במקלחת או בברז בשניות ספורות על-ידי מצת חשמלי המדליק להבה לחימום צינור המוביל את המים החמים לברזים בבית. מערכת נוספת של יונקרס מיועדת לחימום הבית דרך צינורות המותקנים מתחת למרצפות הבית.

יונקרס גז לחימום תת רצפתי

מערכת חימום המותקנת מתחת למרצפות הבית נחשבת למערכת ההסקה המקצועית ביותר. אם אתם מתכננים שיפוץ של הדירה או בנייה חדשה של בית, כדאי שתוסיפו לתכנון השיפוץ או הבניה את הוספת מערכת יונקרס גז לחימום תת רצפתי.
מערכת זו חוסכת בחשמל בצורה משמעותית והופכת את הבית לנעים וחם תוך זמן קצר וללא ייבוש של האוויר בחדר, כפי שקורה עם חימום הבית על-ידי שימוש במזגן.

יונקרס לחימום מים

חברות המתקינות מערכות לחימום מים ומערכות לחימום הבית, ממליצות להתקין מערכת יונקרס שלמה הכוללת מערכת יונקרס לחימום מים ומערכת להסקה.
התקנה של מערכת כזו מאפשרת לבעלי הבית להינות ממים חמים כל השנה ומחיסכון עצום בצריכת החשמל.

יונקרס מחמם מים בלחיצת כפתור

שוטפים כלים בחורף והמים בברז קפואים? יש פתרון מושלם – יונקרס מחמם מים. מערכת יונקרס לחימום המים מספקת מים חמים 24/7 בכל עונות השנה.
למערכת יונקרס אין הבדל בין עונת הקיץ לעונת החורף, תמיד יהיו מים חמים. ניתן לקבל ייעוץ ראשוני בנוגע להתקנת מערכת יונקרס ביתית או יונקרס חשמלי דרך צוות חברת עולם החימום.

התקנה מקצועית של יונקרס חשמלי על-ידי צוות חברת עולם החימום

חברת עולם החימום מחזיקה מרכז הזמנות הכולל שירות לקוחות ארצי דרכו ניתן לקבל ייעוץ ראשוני להתקנת המערכת לבית שלכם.
מתלבטים לגבי התקנה של מערכת יונקרס? בפנייה לחברת עולם החימום דרך הטלפון תוכלו לקבל פרטים על מערכות היונקרס המתקדמות ביותר. צוות החברה הוא מנוסה ומיומן וילווה אתכם מבחירת מערכת החימום ועד סיום ההתקנה בבית.
יונקרס חשמלי