מחמם מים ביתי

מחמם מים לבית על גז

 

איך אפשר לעבור את החורף בשלום עם מי מקלחת חמים ללא הפסקה? שימוש בדוד חשמלי לחימום המים צורך חשמל רב ומעלה את מחיר חשבון החשמל בכל פעם שעונת החורף מגיעה. בכדי לעבור את החורף בשלום מבלי לצרוך חשמל רב, כדאי להתקין מחמם מים ביתי. יש כמה סוגים של מחממי מים ביתיים אבל הסוג הטוב ביותר הוא מחמם מים המספק גם חימום לבית.

השימוש במזגנים לחימום הבית גם כן מעלה את מחיר חשבון החשמל ובנוסף מייבש את האוויר בחלל הבית. חימום הבית הפועל על צינורות בהם זורמים מים חמים הוא המומלץ ביותר.

מחמם מים על גז

תחום חימום המים לבתים התפתח מאוד בעשור האחרון עם טכנולוגיה מתקדמת וחסכונית יותר וידידותית לסביבה. כיום אפשר להתקין בבית מחמם מים ביתי על גז ולחסוך את עלויות החשמל הגבוהות. מחמם המים על גז מספק מים חמים כל שעות היממה.
מלבד חימום מים לבית, הגז יכול לשמש למערכות חימום הפועלות מתחת למרצפות הבית או  לרדיאטורים המותקנים בחדרי הבית.

מחמם מים חיצוני

השיטה הכי פופולרית לחימום המים בבית היא שיטת ה-MONOBLOCK. בשיטה הזו מערכת החימום נמצאת מחוץ לבית ודרכה מועברים צינורות מים המגיעים ליחידות החימום המרכזיות של הבית. מחמם מים חיצוני קיים ב-2 שיטות הפעלה כשהחדישה ביותר בנויה בטכנולוגיית INVERTER.
בשיטה זו החיסכון בחשמל הוא מקסימלי ויעיל הרבה יותר מטכנולוגיות חימום מים אחרות.

מחמם מים על גז יונקרס

מערכת יונקרס היא מערכת חימום מים מתקדמת המאפשרת שימוש בגז בלבד לחימום המים לצריכה היומית ולמקלחת.
למחמם מים על גז יונקרס יש יתרונות רבים שאחד מהם הוא החימום של המים בתוך שניות ספורות. שימוש בדוד מים חשמלי בחודשי החורף דורש להמתין עד לחימום המים לרמה הדרושה ומבזבז חשמל רב על חימום מים שלא יהיו בשימוש.

הזמנה של התקנת מחמם מים ביתי של חברת עולם החימום

אם החלטתם להזמין התקנה של מחמם מים ביתי, הגעתם למקום הנכון עבורכם. חברת עולם החימום נחשבת לאחת החברות המובילות בטכנולוגיה לחימום המים וחימום הבתים.
אתם מוזמנים לפנות לצוות חברת עולם החימום ולקבל הצעת מחיר משתלמת לחימום המים בביתכם.