מחמם מים למקלחת

מחמם מים למקלחת

דודי השמש והחשמל הישנים והטובים מוכרים לכולנו, אך כיום קיימות מערכות חימום מים מידיות וחסכוניות שמאפשרות לנו להתקלח במים חמים בכל רגע נתון, ללא שנצטרך להמתין שהשמש או החשמל יחממו את המים שבדוד. מחמם מים מיידי למקלחת קיים במגוון מכשירים ובשתי שיטות חימום: על גז או על חשמל. המכשירים לחימום מים מיידי נחשבים לחסכוניים מאד ובמיוחד המכשיר שעובד על גז, לאפקטיביים ביותר ולכאלה המסייעים בשמירה על איכות הסביבה. בחברת עולם החימום תמצאו את מבוקשכם בכל מה שקשור לחימום בכלל ולחימום מים בפרט.

חימום מים בעזרת גז

מחמם מים למקלחת שפעולתו מושתת על גז נחשב לחסכוני ואפקטיבי במיוחד וקיים בשוק במגוון סוגים וגדלים. אנו נוכל ללוות אתכם בתהליך הייעוץ לגבי המכשיר האידיאלי עבורכם, מבחינת היעילות והכדאיות הכספית. נעזור לכם להתלבט בין מערכת חימום המושתתת על גז לזו המבוססת על חשמל, מה יתאים יותר למשפחה שלכם, לתקציב העומד לרשותכם ולאורח החיים שלכם. חימום מים בגז ניתן לבצע בשלוש שיטות:

כאמור, על ידי מחמם מים מיידי המוכר לרבים מאתנו והשיטה המקובלת ביותר, דוד גדול שנקרא דוד אגירה שבו מים המחוממים על ידי מבער שנמצא בתחתיתו ועובד על גז, או תנורים ובהם משאבה המופעלים על ידי גז ונקראים תנורי הסקה משולבים.

עצות לשימוש נכון במחמם מים על גז:

ראשית, הכי חשוב שהמתקין יהיה בעל מקצוע מיומן ואחראי כדי לוודא שלא תהיה דליפת גז או תקלה אחרת במכשיר. דליפת גז עלולה להיות מסוכנת ולכן חשוב מאד להקפיד על כך. שנית, יש לוודא שאין ריחות לוואי לא נעימים במהלך השימוש במכשיר, ולכן חשוב להתקין את המכשיר במקום פתוח ומאוורר.

מהי שיטת חימום המים העדיפה?

לכולנו ברור שדוד שמש הוא השיטה החסכונית ביותר, אך הבעיה היא שבחורף או סתם בימים מעוננים אנו זקוקים לשיטת חימום מים נוספת כתגבורת. אם החלטתם להתקין מחמם מים למקלחת מכל סוג שהוא, יש לקחת בחשבון את מחיר המכשיר, מחיר ההתקנה ועלות השימוש השוטף. הרגלי הניקיון והצריכה של כל משפחה משתנים מהאחת לשנייה וגם את אלה יש לקחת בחשבון במערכת השיקולים. כאמור אנו, קבוצת עולם החימום – היחידים בארץ בתחום החימום הביתי בעלי חותם אמינות, נשמח ללוות אתכם בתהליך בחירת המכשיר המתאים לכם ביותר ולהעניק לכם את שירותינו במקצועיות, אמינות, אחריות ועמידה מדויקת בזמנים. למותר לציין שאנו נותנים אחריות וערבים לאיכותם ולפעולתם האפקטיבית של מכשירי החימום אותם נתקין בביתכם לאורך שנים רבות.

מחמם מים ביתי על גז

מחמם מים למקלחת מאפשר לכם ליהנות ממים חמים לאורך כל היום, מתי שרק תרצו. כמובן כי אחד היתרונות המרכזיים של מחמם מים למקלחת הוא העובדה כי הוא מאפשר לכם לקבל מים תוך זמן קצר בלבד. בנוסף, מחמם מים למקלחת נחשב לאפקטיבי וחסכוני במיוחד. עולם החימום הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב שנים אשר מתמחה בתחום מערכות החימום התת רצפתי, אשר מבוססות מים בטכנלוגיית משאבות חום, המתקדמות, והיקרותיות ביותר בעולם. החברה מבצעת מגוון רחב של עבודות שונות הן בשוק הפרטי והן בשוק העסקי והתעשייתי כגון בתי חולים, מוסדות, מערכת בטחון ועוד. צוות החברה הינם בעלי מקצוע מן השורה הראשונה, אשר מתמחים בתחום ומחזיקים ניסיון רב, ודוגלים בטכנולוגיה המתקדמת והעדכנית ביותר בשוק, לצד חומרי גלם באיכות הגבוהה ביותר, אשר עומדים בתקנים מחמירים. החברה שמה לה למטרה לספק פתרונות אפקטיבים ובטוחים לכל לקוח, תוך שמירה על הסביבה. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, ולהעניק את השירות האדיב, המקצועי והאמין ביותר, ללא פשרות. כמו כן, החברה מציעה מחמם מים למקלחת, חימום מים בעזרת גז, מחמם מים ביתי על גז ועוד.

 

מחמם מים למקלחת