מערכות חימום והסקה

מערכות חימום והסקה לבית

גרים באיזור ירושלים? בחורף הקר של ירושלים והיישובים הסובבים אותה, ניתן לראות מערכות חימום והסקה הבנויות בטכנולוגיות שונות. אחת ממערכות ההסקה הישנות שעדיין קיימת באיזור ירושלים היא מערכת הסקה העובדת על סולר. מערכת זו נחשבת למיושנת ומזהמת ביותר.
היום ישנן מערכות אחרות שיכולות להחליף את המערכת הסקה בסולר. מערכת הסקה באמצעות גז נכנסה לאלפי בתים בישראל ולא רק באיזורים גבוהים כמו ירושלים והסביבה. גם בבתים במרכז ניתן למצוא מערכות הסקה על גז המספקות לבית חימום יעיל לימי החורף וחימום מים לצריכה הביתית.

מערכת הסקה גז

איך מתקינים מערכת הסקה גז? חברות העוסקות בחימום מים והסקה בגז מורשות להתקין מערכות להסקה בבית.
לפני שאתם קובעים התקנה של מערכת הסקה, כדאי להתייעץ עם צוות החברה המתקין את המערכות לגבי איזו מערכת מתאימה יותר לבית שלכם. ישנן מערכות המתאימות לבתים גדולים יותר וישנן מערכות המתאימות לחללים קטנים בבית או בדירה.

מערכת הסקה לבית באמצעות משאבת חום

מהי משאבת חום להסקה? משאבת חום משמשת לחימום הבית דרך צנרת המותקנת מתחת לרצפה או לרדיאטורים המותקנים בחללים שונים בבית.
מערכת הסקה לבית עם משאבת חום נחשבת לחסכונית מאוד מכיוון שהשימוש שלה הוא בחשמל בלבד בצריכה קטנה משמעותית מכל מערכת הסקה אחרת.

מערכת חימום גז למים

מלבד מערכות לחימום והסקה לבית, ניתן היום להתקין מערכת חימום גז למים. השימוש בגז חוסך את הצורך בחשמל ומאפשר חימום המים תוך שניות ספורות בלבד.
בכדי שכל בני המשפחה בבית יהנו ממקלחת מבלי להמתין שהמים יתחממו, התקנה של מערכת חימום הפועלת על גז היא מומלצת ביותר. אחת החברות הותיקות בארץ להתקנת מערכות חימום והסקה היא חברת עולם החימום.

מערכות חימום והסקה של חברת עולם החימום

חברת עולם החימום מציעה לכם מרכז הזמנות ושירות ארצי המספק מידע והכוונה בתחום חימום והסקה לבית. אתם מוזמנים לפנות לצוות חברת עולם החימום ולבחון את האופציות המתאימות ביותר לחימום והסקה לבית שלכם. צוות חברת עולם החימום הוא מיומן ומנוסה ומתקין בכל חודש עשרות מערכות שונות של חימום והסקה לבתים פרטיים ודירות. בכדי לבחור את מערכת ההסקה הטובה ביותר התקשרו למרכז ההזמנות לייעוץ ראשוני.
חימום ריצפה חשמלי