משאבות חום

משאבות חום

משאבות חום הינן למעשה אמצעי לחימום המים, כאשר השימוש העיקרי של משאבות חום הוא חימום תת רצפתי אשר פועל באמצעות מים, ולמעשה גורם לחימום חלל הבית כולו.

כמו כן, ניתן להשתמש ביתרונות של משאבות חום לחימום של ג’קוזי, בריכה, ומקורות מים נוספים. היתרון המהותי ביותר בהתקנה של משאבות חום הוא העובדה כי הוא מחמם גם את המים ובכך ניתן לדלג על שלב הדלקת הדוד. שיטת הפעולה של המשאבות דומה במידה מסוימת לפעולה של מזגן, בכך שהיא אוגרת את החום של המים עד לטמפרטורה של 70 מעלות. חברת עולם החימום הינה חברה בעלת ותק וניסיון רב ומתמחה בהתקנה של משאבות חום evi, משאבות חום בצפון, משאבות חום ירושלים ועוד.

משאבות חום EVI

משאבות חום evi הן פתרון חימום אידיאלי לכל מי שמבקש לחסוך בעלויות ולהיות אקולוגי.

באמצעות המשאבה, ניתן לחמם מים בקלות, ולהגיע לחיסכון משמעותי של עד כשבעים אחוזים בעלויות החימום הרגילות כגון מזגן, תנורים ומפזרי חום. מדובר במערכת חימום נפוצה ואפקטיבית אשר ניתן לראות כיום בבתים רבים בישראל.

משאבות חום בצפון

היתרון המהותי ביותר של משאבות חום בצפון הוא העובדה כי מדובר בפתרון חימום אפקטיבי, מהיר, אקולוגי, חסכוני וידידותי לסביבה.

זאת בעקבות חסכון באנרגיה לחימום המים, כאשר התוצאה הישירה היא חיסכון משמעותי בעלויות החימום המוכרות. משאבת חום למעשה יכולה לצמצם את העלויות הכספיות עד כ-80 אחוזים, לעומת שימוש בפתרונות חימום אחרים. חשוב לקחת בחשבון כי המחיר משתנה בהתאם לצריכה הביתית, וגודל הבית. עולם החימום הינה חברה מקצועית אשר מתמחה במתן פתרונות חימום ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, ומתמחה בשירותי ייעוץ והתקנה מקצועיים.

משאבות חום ירושלים

הדבר הראשון אותו חשוב במיוחד לדעת לפני שרוכשים ומתקינים משאבות חום ירושלים, הוא החשיבות הגבוהה של התייעצות עם אנשי מקצוע, זאת על מנת להתאים את גודל המשאבה בהתאם לצרכים ולגודל הבית.

חשוב לקחת בחשבון כי ככל שהבית גדול ורחב יותר, כך יהיה צורך במשאבה חזקה וגדולה יותר, אשר תתן תפוקה מירבית. לעומת זאת, בתים קטנים במיוחד אף אינם זקוקים למערכת חימום מסוג זה. בנוסף, מומלץ לזכור כי משאבת חום יכולה לעשות רעש, ולכן מומלץ להתקין אותה מחוץ לבית.