משאבת חום לבית

משאבת חום ביתית

משאבת חום לבית הינן פתרון אפקטיבי וידידותי לסביבה, זאת בעקבות היכולת של המשאבה להשתמש ולאגור חום קיים ולא לבזבז משאבים ואנרגיה ביצירה של חום.

בניגוד אל משאבת חום לבית, פתרונות החימום הנוספים כגון מזגנים, תנורים, ועוד, יוצרים חום באמצעות שריפה של דלקים מזהמים. לעומתם, משאבת חום לבית מנצלת את החום הקיים, מה שהופך אותה לפתרון החימום האקולוגי והאפקטיבי ביותר כיום. חברת עולם החימום הינה חברה מקצועית אשר מתמחה בהתקנה של משאבת חום לבית, ומעניקה שירות אדיב, מקצועי ומהיר לבתים רבים בישראל.

משאבת חום לבית פרטי

משאבת חום לבית פרטי הפכו לפתרון חימום נפוץ במיוחד בשנים האחרונות, זאת בעקבות התפתחות הטכנולוגיה, אשר הצליחה להפוך את משאבת חום לבית פרטי לחסכוניות, אקולוגיות, בטיחותיות ואטרקטיביות.

כמו כן, קיימים יתרונות רבים לשימוש במשאבת חום, ראשית מדובר בחיסכון ניכר של עד כ-70 אחוזים בעלויות החימום, כמו כן שמירה על איכות הסביבה בעקבות העדר שריפת דלקים מסוג כזה או אחר, ולבסוף, מדובר במוצר אמין, איכותי ונעים אשר אינו מייבש את האוויר בחלל הבית ואינו יוצר תקלות תכופות.

משאבת חום חסרונות

כאשר מעוניינים לרכוש משאבת חום, חשוב לקחת בחשבון כי משאבת חום חסרונות הוא נושא שיש להתייחס אליו בפני עצמו ולחקור אותו לעמוק.

משאבת חום חסרונות מסוימים, ראשית לעיתים מערכת החימום זקוקה לעזרה ממקור חימום נוסף, ובכך יש עלייה בעלויות החימום בבית, בנוסף העלות של המשאבה וההתקנה שלה יקרה בדרך כלל באופן משמעותי משיטות חימום שונות.

משאבת חום מחיר

משאבת חום מחיר מושפע ממגוון גורמים כגון החוזק של המשאבה, והאיכות שלה. רוב המשאבות מיוצרות בסין, והן נחשבות לפחות איכותיות ולכן מחירן נמוך יותר- בין 5,000 שקלים ועד 15,000 שקלים. משאבות בייצור יפני לעומת זאת, נחשבות לאמינות ואיכותיות יותר, והן יכולות להגיע עד למחיר של 30 אלף שקלים.

משאבת חום מחיר יכול להשתנות מדגם לדגם, כאשר חשוב לקחת בחשבון גם את עלות ההתקנה אשר משתנה אף היא בהתאם לגודל וסוג של המשאבה. עולם החימום הינה חברה מקצועית ובעל ניסיון רב בתחום התקנת משאבות חום לבתים רבים בישראל, ומעניקה שירות אדיב ומהיר לקהל לקוחותיה תוך דגש על שימוש במוצרים האיכותיים והאמינים ביותר בשוק.

 
משאבת חום לבית